Jste zde: Domácí stránka |
nakolo.cz > Užitečné informace > Rybí speciality U Sumečka

Rybí speciality U Sumečka

Království rybích dobrot - můžete ochutnat jak sladkovodní, tak i mořské druhy, uzené i připravované klasicky dle starých pytláckých receptur a místních tradic.

Ochutnejte speciality z nepřeberného množství druhů ryb.

Můžete ochutnat jak sladkovodní, tak i mořské druhy, uzené i připravované klasicky dle starých pytláckých receptur a místních tradic. Nabídku neustále doplňujeme a obměňujeme, dovážíme kvalitní druhy ryb i s exotických částí světa jako je např. jezero Titicaca na pomezí Peru a východní části Bolívie. Kritériem je kvalita, proto upřednostňujeme ryby z přirozeného prostředí, před dovozem ryb z umělých, velkokapacitních sádek. Pochutnáte si například na štice, kapru, úhoři, lososu, sumečku, pstruhu, línu, tolstolobiku, jeseteru aj.

Zoom galleryNaši nabídku doplňujeme o „klasiku”, grilované klobásy, masa apod. Najdete nás v prostředí, kde se můžete nejen najíst, ale i vyplnit volný čas sportovní zábavou a Vaše ratolesti máte pod dohledem na dětském hřišti.

Informace k úpravě jídel
Ceny jsou tvořeny po tepelné úpravě, jednotlivé porce váží cca 250 - 300 g. V době mezi konečnou úpravou a konzumací, dochází k váhovému úbytku cca 3 - 5 g (odpar vody a tuků, úlomky). Protože chceme, abyste se cítili u nás příjemně, dovolili jsme si být trochu osobnější - výdej jídel u nás funguje na jméno.

Zoom gallery  Zoom gallery

Provozní doba:
Pondělí - Neděle
11.00 - 23.00 hod.

Staňkov 16, 378 04 Chlum u Třeboně
Tel.: +420 606 931 876
E-mail:

Další informace na www.usumecka.cz


Hotel Česká Kanada

Hotel Česká Kanada ve Staňkově se nachází mezi známými rybníky Hejtman a Staňkovský v malebné vesničce na Třeboňsku.
V přízemí nově zrekonstruovaného hotelu je restaurace s venkovním posezením a snídaňovým salonkem pro hotelové hosty.
Ubytování se nachází v prvním patře hotelu. Vzhledem ke své ideální poloze a prostředí je hotel hojně navštěvován cyklisty, rybáři a ostatními rekreanty, kteří hledají klid, pohodu i soukromí.

Velmi nám záleží na kvalitě prostředí, které našim klientům nábízíme, a proto je náš hotel nekuřácký. Pro náruživé kuřáky je možnost kouření na venkovní zahrádce.

Pro nerušený a klidný pobyt našich hostů jsme byli nuceni zavést zákaz přítomnosti domácích mazlíčků v našem hotelu.

Nabízíme kvalitní ubytování v apartmánech v příjemném a klidném prostředí. Každý apartmán je vybaven vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem. Respektujeme klid a soukromí našich hostů, proto je pro ubytované k dispozici zváštní vchod.

Další informace na www.hotelceskakanada.cz

Zoom gallery  Zoom gallery

Kde nás najdete?

Načítám...

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Doporučujeme

Na kole okolo Třeboně: z Chlumu u Třeboně přes obec Kosky, po hrázi rybníků Nový a Starý Kanclíř do Lutové, okolo Mokřin přes Stříbřec a Stříbřecký most po hrázích rybníků Stolec, Vyšehrad, Nový a Starý Vdovec do Staré Hliny, ze Staré do Nové a okolo Obecního mlýna do Třeboně, v Třeboni z hráze rybníka Svět k Opatovickému rybníku, dále ke Zlaté stoce a přes Barboru a Majdalenu zpět do Chlumu.

Půjčovna kol

Dětská kola od 12" do 24"
Treková a horská kola 24" až 29"
Tandem
Elektrokola s dojezdem 50 km
Elektrokola s dojezdem 100 km
Nově jsou v půjčovně k dispozici koloběžky